Casier Consultat

1 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom, Ger

Responsabilități: Efectuarea tranzacțiilor cu clienții în mod eficient și precis folosind sistemele noastre de plată Oferirea de asistență și informații clienților cu privire la produsele și serviciile noastre Gestionarea corectă a banilor și a documentelor financiare conform procedurilor companiei Menținerea curățeniei și a aspectului organizat al zonei de lucru Participarea activă la formările interne și respectarea standardelor de siguranță și securitate Cerințe: Experiență anterioară într-un rol similar este un avantaj Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona volumul mare de tranzacții Atitudine pozitivă și orientare către satisfacția clienților Disponibilitatea de a lucra în ture și în weekend-uri Beneficii: Salariu competitiv Pachet de beneficii incluzând asigurare medicală și alte facilități Oportunități de avansare în cadrul companiei Mediu de lucru dinamic și colaborativ

regiune Moldova Chișinău mun. Periferie